Acquaer EKS-550PSD
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 3.290Ft (előátutalással: 3.000Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
27.800Ft
1 db
Cikkszám:
CK-4641
Feszültség:
230V
Teljesítmény P2:
550W
Max Vízszállítás:
225 liter/perc
Max Emelőmagasság:
7 méter
Optimális munkapont:
3 méteren 110 liter/perc
Lapátkerék anyaga:
Műanyag
Szivattyúház anyaga:
Inox
Tengely anyaga:
Rozsdamentes acél
Max vízhőmérséklet:
+ 35 fok
Nyomócsatlakozás:
6/4 coll
Elektromos kábel hossza:
10 méter
Max meríthetőség:
6 méter
Max szemcseméret:
35 mm
Gyártó:
Acquaer
Termék súlya:
6 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Acquaer EKS-550PSD
Feszültség 1×230V-50Hz
Max. emelőmagasság 7 méter
Max. liter/perc    225 liter/perc
Szemcseméret 35 mm
Teljesítmény 550W
Folyadék hőmérséklet max. 35°C
Szivattyúház Inox
Járókerék műanyag
Tengelytömítés szimering
Nyomó csatlakozás 6/4"
Termék súly (csomagolással) 6 kg
Tartozékok 10 méter elektromos kábel dugvillával, úszókapcsolóval
Az ACQUAER EKS-550PSD 550W-os motorral és rozsdamentes acél (INOX) házzal szerelt kerti merülő szivattyú, mely megbízható megoldást kínál tiszta víz mellett még szennyezőanyagot vagy lebegő részecskéket is tartalmazó víz szállítására. Fő felhasználási területük ásott kutak, tavak, elárasztott pincék, építési gödrök szennyezett vizének szivattyúzása. A merülő szivattyúkra általában jellemző, hogy nagy mennyiségű víz szállítására képesek, de ehhez csak kis nyomás társul, így pl. szórófejes öntözésre nem alkalmasak. A szivattyú egyszerű felépítésű és kényelmesen szállítható a rajta lévő hordozófogónak és könnyű súlyának köszönhetően. A terméket 10m kábellel szállítjuk és tartozéka még egy szabadon elfordítható 90° könyök, ami használatával elkerülhető a tömlő megtörése. A gyors beüzemelést segíti még egy a szokásos slag méretekhez illeszkedő univerzális tömlő csatlakozó is. A minél nagyobb vízszállítás elérése érdekében javasoljuk nyomó oldalon a nagyobb 1” (25mm) belső átmérőjű locsoló cső használatát. A szivattyú be/ki kapcsolását úszókapcsoló végzi, ami alacsony vízszintnél kikapcsol és véd a szárazon futás ellen, illetve emelkedő vízállásnál bekapcsolja és üzemben tartja a szivattyút. A be és kikapcsolási szintmagasság egyszerűen szabályozható az úszókapcsoló tartófülbe való befűzésével.