Grundfos Unilift AP50B.50.08.A1V 10M
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: ingyenes
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 3 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: garanciális idő letelte után is
  • Szerviz, javítás: garanciális idő letelte után is
364.712Ft
1 db
Cikkszám:
CK-4132
Feszültség:
230V/50Hz
Teljesítmény P2:
740W
Max Vízszállítás:
400 liter/perc
Max Emelőmagasság:
11 méter
Optimális munkapont:
6,7 méteren 200 liter/perc
Lapátkerék anyaga:
AISI 304 rozsdamentes acél
Szivattyúház anyaga:
AISI 304 rozsdamentes acél
Tengely anyaga:
Max vízhőmérséklet:
+ 40 fok
Nyomócsatlakozás:
2 coll
Elektromos kábel hossza:
10 méter
Max meríthetőség:
2 méter
Maximális szemcseméret:
50 mm
Gyártó:
Grundfos
Termék súlya:
12.9 kg
Garancia:
3 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Termékismertető .pdf letötése:
Kiváló minőségű szabadátömlésű szennyvízszivattyú. Grundfos Unilift AP50B.50.08.A1V 10M vortex járókerékkel 2 colos csatlakozással, maximum 50 mm-es szennyeződédig. Házi kommunális szennyvízszivattyú.
Függőleges tengelyű, egyfokozatú rozsdamentes merülőmotoros örvényszivattyú vortex járókerékkel, 1-fázisú motorral. A szivattyú támasztólábakkal, fogantyúval, 10 m elektromos kábellel és úszókapcsolóval felszerelt. A járókerék VORTEX, 50 mm-es résmérettel, mely alkalmas talajvíz, felszíni víz és kommunális szennyvíz szállítására, AISI 304 rozsdamentes acélból. A szivattyúnak kettős csúszógyűrűs tömítése és egy közbenső olajkamrája van. Az olajkamra speciális, nem mérgező olajjal feltöltött. Az F szigetelési osztályú motor hővédelemmel és előre megkent nehéz üzemi golyóscsapágyakkal rendelkezik. A szivattyú alkalmas automata és szabadon álló beépítésre is.
A Grundfos Unilift AP50B.50.08.A1V 10M szabadátömlésű szennyvízszivattyú műszaki adatai:
Feszültség: 230V/50Hz
Teljesítmény P1: 1200W
Teljesítmény P2: 740W
Maximális emelőmagasság: 11 méter
Maximális szállítókapacitás: 400 liter/perc
Munkapont: 6,7 méteren 200 liter/perc
Névleges áramfelvétel: 5,37 A
Lapátkerekek száma: 1 db
Maximális vízhőmérséklet: +40 fok
Súly: 12,9 kg
Elektromos kábel: 10 méter
Maximális szennyeződés: 50 mm