Nero SOLAR 3 4/35-24-300S
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 3.750Ft (előátutalással: 3.500Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: garanciális idő letelte után is
  • Szerviz, javítás: garanciális idő letelte után is
216.000Ft
1 db
Cikkszám:
CK-4706
Feszültség:
30-48V
Teljesítmény P2:
300W
Max Vízszállítás:
66 liter/perc
Max Emelőmagasság:
35 méter
Nyomócsatlakozás:
5/4 coll
Szivattyú átmérő:
78 mm
Elektromos kábel hossza:
20 méter
Homoktűrőképesség:
120 g/m3
Max meríthetőség:
20 méter
Lapátkerék anyaga:
Inox
Tengely anyaga:
Rozsdamentes acél
Szivattyúház anyaga:
Rozsdamentes acél
Max vízhőmérséklet:
+ 35 fok
Gyártó:
NERO
Termék súlya:
14.8 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Nero SOLAR 3 4/35-24-300S
A vezérlő:
Tulajdonságok:
Szivattyú átmérő kategória: 3"
Minimum kútátmérő: D90mm
Motor névleges teljesítmény:  300 W
Qmax=  66 liter/perc
Hmax= 35m = 3,5bar
Csatlakozás: 5/4" belső menet
Járókerekek anyaga: INOX
Szivattyútest anyaga: INOX
Méretezés:
Névleges feszültség: 24V
Optimális feszültség: 30V-48V
VOC: <50V
Ajánlott napelemszám (400W): 1